Колдрекс паудерс

Назва: Колдрекс паудерс (Coldrex Powders)

Фармакологічна дія: Комбінований препарат, дія якого обумовлена ??властивостями вхідних в нього компонентів. Парацетамол має жарознижувальну і протизапальну дію. Мезатон сприяє усуненню закладеності носа. Аскорбінова кислота заповнює підвищену потребу у вітамінах при грипі та простудних захворюваннях. Препарат має запах і смак лимона (Лемон Колдрекс паудерс) або смородини (Блеккарант Колдрекс паудерс).

Показання до застосування: Грип, простудні захворювання.

Спосіб застосування: При перших ознаках грипу або простудного захворювання призначають по 1 пакетику до 4 разів на добу.

Побічні дії: Можливі алергічні реакції у вигляді шкірної висипки, кропив'янки, ангіоневротичного набряку; відчуття серцебиття, порушення сну. При тривалому застосуванні може спостерігатися гепатотоксична (шкідливу печінка) дію. У рідкісних випадках тромбоцитопенія (зменшення кількості тромбоцитів у крові), гемолітична анемія (підвищений розпад еритроцитів в крові).

Протипоказання: Підвищена чутливість до компонентів препарату, тяжкі порушення функції печінки і /або нирок, вагітність. Препарат не призначають дітям до 12 років. Не рекомендується приймати одночасно з іншими препаратами, що містять парацетамол.

Форма випуску: Порошок для прийому всередину в пакетиках. 1 пакетик містить парацетамолу 0,75 г, мезатону 0,01 г, аскорбінової кислоти 0,06 р. Форми випуску препарату - Лемон Колдрекс паудерс і Блеккарант Колдрекс паудерс, - відрізняються смаковими добавками.

Умови зберігання: У сухому, захищеному від світла місці.

Синоніми: Лемон Колдрекс паудерс, Блеккарант Колдрекс паудерс.

Увага! Перед використанням препарату Колдрекс паудерс ви повинні проконсультуватися з лікарем. Дана інструкція із застосування наведена у вільному перекладі і призначена виключно для ознайомлення. Для отримання більш повної інформації просимо звертатися до анотації виробника.




© При використанні даного матеріалу посилання на MedicLab обов'язкове